Палтус заморожений тушка 2-3 кг

  • Палтус заморожений тушка 2-3 кг
Мікроелементи та вітаміни
РР
С
O-3
А
В 100 грамах: 102 kcal
Білки: 18,9 г
Жири: 30 г
Характеристики
Вид Палтус
Тип продукту Тушка без голови
Стан продукту Заморозка
Вага / розмір 2-3 кг
Країна похождения Норвегія

Палтус тушка 2-3 кг з хвостиком

Свіжі та заморожені шоковим методом тушки делікатесного палтуса. Вага кожної риби 2-3 кг. Льоду немає.

Опис та особливості

Палтус - представник родини камбалових, що відрізняється характерною зовнішністю. Проте сплющене тіло набагато більшого розміру, ніж звичайна камбала. Риби-гіганти інколи сягають 5 метрів завдовжки та важать понад 300 кг. Саме тому походження назви с латинської означає “кінь”. Купити в Україні такого навряд чи вдасться. Середня вага тушки - 2-3 кг. Мешкає палтус у Тихому та Атлантичному океанах. М’ясо ніжне, має делікатний смак та значну перевагу - відсутність дрібних кісточок. Філе жирне, маслянисте та дуже соковите. Структура щільна, добре тримає форму.

Що приготувати, як подавати?

Завдяки високій жирності та консистенції м’яса рибу часто коптять та роблять шашлик. Більш простий, але не менш смачний варіант - підсмажений на сковороді шматочками або у вигляді стейків. Також палтуса запікають у духовці цілою тушкою або окремими скибочками. Подають з рисом, овочами та соусами.

Склад та харчова цінність

Палтус - в першу чергу білок, що легко засвоюється, та жирні омега-3 кислоти. Крім того, містить глутамінову та аспарагінову амінокислоти, а також аргінін та лизин. Ці компоненти запобігають розвитку онкологічних захворювань. А вітаміни та мінерали підвищують імунітет.

Написати відгук

    Погано           Добре
В наявності
Код: 140002
Ваша поточна знижка
від суми замовлення
0%
2%
3%
до 2000 грн
2000 - 4000 грн
4000 грн і більше
Вага: 2.50 кг Ціна: 377 грн / 1 кг Приблизна вага

943 грн

Рекомендовані товари