Корюшка в'ялена 60% з ікрою відбірна 3 кг ящик

  • Корюшка в'ялена 60% з ікрою відбірна 3 кг ящик
Характеристики
Вид Корюшка
Тип продукту Тушка з головою
Стан продукту В'ялена
Вага / розмір 40-150 г
Фасовка 3 кг
Країна похождения Україна

Корюшка в'ялена, відсотків на 50 з ікрою. Натуральний продукт. Ідеальна закуска для пива. Помірно солона, жирна рибка.

Опис та особливості

Тіло подовжене з порівняно великою лускою, яка може легко опадати. Великий рот з сильними зубами. Боки тіла сріблясті, спина буро-зелена, плавці безбарвні. На час нересту плавці та голова покриваються горбками. Харчується зоопланктоном, молоддю та ікрою риб. Свіжа корюшка видає характерний запах свіжих огірків. М'ясо в'яленої плотви - м'яке напівпрозоре і в міру солоне. Риба виходить не сухою, а соковитішою і жирнішою. Корюшка дуже смачна рибка, яка не поступається за смаковими якостями найдорожчим видам риб, при цьому за дуже демократичною ціною. Варто обов'язково купити рибу та спробувати влаштувати пивну вечірку. Крім того, довго зберігається у холодильнику і навіть просто у прохолодному місці без надмірної вологості.

Що приготувати, як подавати?

Найбільш поширений спосіб вживання – під келих пива. Рибу чистять, відокремлюють філе і насолоджуються помірним проте насиченим смаком, запиваючи охолодженим пінним напоєм. Також поєднується з відвареною картоплею або свіжими овочами.

Склад та харчова цінність

В'ялена корюшка, як і будь-який морепродукт, переважно складається з протеїнів, містить 27%. Низькокалорійний продукт – у 100 грамах всього 93 ккал.

Написати відгук

    Погано           Добре
В наявності
Код: 210021
Ваша поточна знижка
від суми замовлення
0%
2%
3%
до 2000 грн
2000 - 4000 грн
4000 грн і більше
Вага: 3.00 кг Ціна: 285 грн / 1 кг

855 грн