Гарантія якості

В нашому магазині “NORDICA” ми пропонуємо тільки якісну продукцію для наших клієнтів адже ми цінуємо нашу репутацію. Весь наш досвід ми використовуємо для того, щоб ви залишилися задоволеними і з радістю радили нас своїм друзям.

Нашою метою є дійсно найкращі ікра та морепродукти на вашому столі по чесній ціні, тому ми ретельно відбираємо для вас лише найкраще, контролюємо якість на всіх етапах до моменту доставки. Ми пропонуємо товар з “перших рук”, ми співпрацюємо з найбільшими імпортерами та виробниками, де продукція зберігається на сучасних складах. Ми налагодили логістику так, що доставляємо ваше замовлення прямо з цих складів.

Вся наша продукція має сертифікат якості та декларацію виробника, отримати які ви можете разом з вашим замовленням при бажанні, для цього просто повідомте менеджера.

Ми завжди намагаємось іти назустріч нашим клієтнам та працюємо виключно в правовому полі нашої країни, дотримуючись всіх вимог в тому числі закону України про захист прав споживачів, з положеннями якого ви можете ознайомитись:

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1023-12#Text

Купуйте делікатеси в нашому магазині та самі переконайтесь, що з нами ви отримуєте якість за справедливою ціною!