Червона Ікра

Показано з 1 по 12 із 19 (2 сторінок)

Ікра лососева або ікра червона лососева - делікатесний продукт з неповторним смаком.  Насправді це ікра лососевих риб декількох основних видів з великого тихоокеанського сімейства лососевих,а саме: горбуші, форелі, кети, нерки, кіжуча, чавичі, гольця та ​​сіми.  Виробники відправляють готовий зернистий продукт в багато країн, і Україна є серед них.

Популярний лососевий делікатес - Ікра

Ікра лососева, купити яку ви можете в магазині Nordica, представлена

декількома видами.  Кожна червона ікра лосося ціною відрізняється, смаком, кольором і розміром.  Всі види ікри лосося купити в Києві можна в скляній тарі, в пластиковій або в бляшанці.

Лососева ікра горбуші яскраво-помаранчевого кольору і середнього розміру - від 3 до 5 мм.  Її слабосолений ніжний смак і приємний аромат подобаються майже всім.  Купити ікру лососеву, отриману з горбуші, не складно, оскільки вона одна з найпоширеніших.

Любителі форелі воліють ікру червону лососеву купити за її особливий смак, в якому присутня гірчинка і рибний післясмак.  У неї найдрібніші ікринки - до 3 мм.  Колір від темно-жовтого до яскраво-червоного.  Отримана з дикої форелі, ікра лососева в Україні стає однією з найпопулярніших.  Тому що ця ікра лососева, ціна якої порівняно невисока, так само корисна, як інші.

Купити лососеву ікру кети теж можна в магазині Nordica.  Завдяки ніжному вершковому смаку великих ікринок в м'якій оболонці бурштинового кольору, вона вважається еталоном зернистого продукту і називається царською.  Від легкого натискання ікринки, діаметром 7 мм, лопаються і буквально тануть у роті.  Кетова ікра лосося, ціна якої залежить від способу обробки, найкалорійніша, тому подається без масла.

Рідкісні види ікри

Червона ікра лососева з нерки - цінної далекосхідної риби, довжина якої не більше 70 см, дрібна.  Діаметр темно-червоних ікринок 3 мм.  Ця ікра лосося, ціна в Києві нижча, ніж в інших містах, пікантна на смак, з ледь відчутною гірчинкою.

Ікра кіжуча, ціна якої висока через те, що сріблястий лосось або кіжуч - риба нечисленна і купити ікру лосося цього виду можна не скрізь.  Діаметр темно-червоних, майже бордових ікринок в пружній оболонці 4 мм.  Смак м'який з приємною гіркуватістю.  Ця ікра червона лососева, ціна якої виправдана унікальними корисними властивостями, діє, як афродизіак.  У вас є можливість кіжуча ікру лососеву купити в Києві.

З чавичі лососева ікра, ціна якої висока через обмежений вилов, велика - від 6 до 7 мм в діаметрі.  У найбільшого королівського лосося ікра насиченого червоного кольору.  Смак ніжний, злегка гіркуватий з гостринкою.

Сортування, зберігання і доставка ікри з лосося

Купити ікру червону лососеву можна двох сортів:

  • I сорт - один вид, ікринки однакові і розсипчасті, сторонніх домішок і запахів немає, солі не більш 4%;
  • II сорт - кілька видів ікри лосося, солі до 8%.

Ікра лососева зберігається в герметичній упаковці в холоді.  У нас Ви можете купити ікру лососеву в будь-якій тарі.

Для ікри лосося ціна в Україні залежить від витрат на логістику.  Продукт надходить на склад до Києва, а потім вирушає в інші міста.

На багато видів ікри лососевої ціна в Україні знижується в передсвяткові дні, коли з'являються знижки і проводяться акції.