Ікра

Показано з 1 по 12 із 23 (2 сторінок)

Що таке ікра?

Ікра – делікатесний продукт, у складі якого більше цінних речовин, ніж у багатьох інших дарах морів і океанів.  Вишуканий смак та унікальні корисні властивості давно зробили його традиційною прикрасою святкового застілля.

В ікрі будь-якого виду міститься великий комплекс вітамінів, Омега-3 жирні кислоти, амінокислоти, легкозасвоюваний білок, йод і фосфор, кальцій і багато інших мікроелементів.

Основна користь продукту полягає в тому, що при грамотному і регулярному вживанні він здатний підвищити тонус організму людини, допомогти нормалізувати тиск, посприяти зміцненню серця і судин, опорно-рухового апарату.  В судинах не утворюватимуться тромби, рівень шкідливого холестерину в крові знизиться, підвищиться гемоглобін, зміцниться імунітет.

Користь вживання ікри для організму

Ікра корисна і для вагітних і для молодих матусь, для літніх людей і для спортсменів, а також для тих, хто часто перебуває у стресовому стані, сильно втомлюється або виснажений.  Щоб шкіра була пружною і ніжною, а волосся здоровими і шовковистим, використовують косметичні засоби, у складі яких присутній екстракт ікри.

Унікальний зернистий продукт принесе користь всім, якщо, звичайно, немає індивідуальної непереносимості.

Подають кав’яр червоний на бутербродах або на канапе, з млинцями і з морепродуктами, а чорний кав’яр подається в ікорниці на льоду.  Вишуканий зернистий делікатес смачний як сам по собі, так і в якості інгредієнта в багатьох кулінарних шедеврах.

Види ікри

Цінний зернистий продукт може бути чотирьох видів:

 • ікра чорна - осетрова;

 • червона ікра - лососева;

 • жовта ікра, що належить трісці, щуці або судаку;

 • рожева - ікра минтая, ряпушки або сига.

У кожної з них є свої особливості: діаметр ікринок, колір, смак і післясмак, хімічний склад.  Однак їх об'єднує практично однакова користь, яку вони несуть людям.

Дієтична жовта ікра і рожева - найпопулярніші, тому що їх ціна порівняно низька.  Ці продукти використовується для приготування закусок.

Цінна чорна ікра добувається з рідкісних осетрових риб, часто вирощуваних штучно. Чорна ікра в наш час справді королівський делікатес, адже осетрових риб в світі стає все менше.

Білугова, осетрова та ікра севрюги - це насолода для справжніх гурманів, ні з чим незрівнянне задоволення!

Ікра чорна вважається найсильнішим афродизіаком, що підсилює сексуальний потяг і чуттєвість.  «Чорна ікра робить жінок більш привітними, а чоловіків більш закоханими» - так вважають французи.

Червона ікра, ціна якої в рази нижча, ніж чорної, за своїми смаковими і поживними якостями їй не поступається.  Майже на третину вона складається з білка, який засвоюється нашим організмом протягом однієї години!  А ще, після її вживання людина відчуває приплив сил і бадьорості.

Спробуйте купити ікру з інтернет магазину NORDICA та переконайтеся самі!