Про нас

Привіт, друже! Давай знайомитись!

Ми -  команда професіоналів з більш ніж десятирічним досвідом роботи у сфері морепродуктів. Ми об`єднали зусилля, створили компанію і поставили перед собою доволі амбітні цілі.

Ми прагнемо відкрити світ якісних морепродуктів для всіх наших громадян, пропонуємо тільки натуральні, найякісніші, ексклюзивні та дуже смачні делікатеси.

Наші знання та вміння ми перетворюємо у ваше задоволення, щоб вибір продуктів став зручним та цікавим для вас, щоб ви насолоджувалися не лише неперевершеним смаком обраної продукції, а і отримували задоволення від процесу покупки. 

Купуючи ікру та морепродукти в нас, ви отримуєте їх з перших рук, вони завжди свіжі, не розморожуються і не обвітрюються, як це відбувається в деяких магазинах.

Ми цінуємо свою репутацію та любимо свою справу, тому і займаємося продажем морепродуктів вже більше 10 років, ми будемо постійно розширювати асортимент нашого магазину, відбираючи для вас тільки найкраще.

Нашою метою є дійсно якісні делікатеси на вашому столі, нам вдалось налагодити логістику так, що ми беремо продукцію прямо зі складів найбільших імпортерів після вашого замовлення, де вони зберігаються при температурі -25С, вся продукція також є сертифікована і при запиті ви можете отримати ці сертифікати разом з товаром.

Для оптових клієнтів діють спеціальні партнерські умови.

Подзвоніть нам, ми завжди вам раді)