Чорна Ікра

Ікра осетра 125г
Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

Осетер – одна з найдавніших риб, що дала назву цілому роду. М'ясо і осетрова чорна ікра, які мають насичений смак і високі поживні властивості, зробили її популярною і улюбленою в багатьох країнах світу. «Царська» риба – так здавна називалася осетрина. Традиційно чорну ікру постачають осетр, білуга, севрюга, калуга і шип. Більшість з них мешкає в морській або океанічній воді, а на нерест переходить в прісноводні озера та річки. Через те, що популяція скорочується, створюються і успішно працюють рибні ферми, основна мета яких – осетрова ікра, ціна якої формується виробниками.

Різновиди та особливості чорної ікри

Купити чорну ікру ви можете в нашому магазині Nordica. Україна – одна з багатьох країн, де дуже люблять цей делікатес. Великі партії надходять на склад до Києва, а потім замовлення відправляються по інших містах. Вартість осетрової ікри залежить від способу видобутку і характеристик кожного виду.

  • Сибірський осетер, ікра якого, на думку примхливих гурманів, найсмачніша і найпоживніша, є найбільшою рибою з сімейства осетрових. В її раціоні дрібна та середня риба, ракоподібні та молюски, планктон і водорості. Тому, чорна ікра осетра, ціна якої виправдана високою якістю, на третину складається з білка. В ній містяться: Омега-3 і Омега-6 поліненасичені жирні кислоти, вітаміни А, В, D, кальцій, йод, залізо, натрій та багато інших корисних речовин. Темно-коричнева, майже чорна ікра осетрова – розсипчастий дрібнозернистий продукт з діаметром ікринок близько 2 мм. Відрізняється «шовковистим» смаком з вишуканою, ледь помітною гостротою.
  • Якщо ви вирішите купити чорну ікру осетра російського, то переконаєтеся в тому, що вона так само корисна, як інша ікра осетрових риб, ціна якої може бути вища. При регулярному вживанні цінного продукту посилюється опірність організму інфекціям і вірусам, поліпшується стан волосся, шкіри та нігтів. Ікринки російського осетра темно-оливкового або світло-коричневого кольору. Смак горіховий ніжний з глибоким вершковим післясмаком.
  • Чорна ікра осетра амурського, що вирощується в теперішній час в рибних господарствах, до 1,5 мм в діаметрі, золотисто-коричневого кольору.
  • Який же він – перський осетер, яка ікра у нього?  Виявляється, він мешкає в Каспійському морі. Іранська ікра осетра, ціна якої доволі висока, сірого або світло-коричневого кольору. Зернинки гладкі та порівняно великі в діаметрі.

Ікру чорну купити в Києві ви можете без побоювань у нас. Вона справжня і завжди свіжа.

За що цінують і як подають чорну ікру

Купити ікру осетрової риби в магазині морепродуктів Nordica ви можете за попереднім замовленням, з доставкою.

Ікра осетрових різна за кольором - від темно-бронзового до темно-коричневого і чорного, але однаково корисна для здоров'я. Вона є цінним профілактичним і загальнозміцнюючим засобом.

Осетрова ікра чорна, ціна в Києві нижча, ніж ікри белуги, унікальна та специфічна на смак. Подають її як самостійну страву в кришталевій ікорниці зі спеціальною ложечкою, тільки не металевою, на підносі, в оточенні льоду. Цікаво виглядає і приємно смакує популярна подача дивовижного, чорного зернистого делікатесу на устрицях.