Доставка і оплата

Увага! Абсолютно безкоштовна доставка при замовленні продукції Новою Поштою, як по Києву, так і в інші міста України на склад перевізника. Ми обережно запакуємо ваше замовлення в дійсно якісну термоупаковку, покладемо туди холодильний елемент та відправимо перевізником за вказаною адресою. Зазвичай посилка доходить менше ніж за добу. Якщо ви замовляєте заморожену продукцію, то отримаєте її на Новій Пошті охолодженою, як раз до столу. Ми гарантуємо збереження якості впродовж мінімум двох діб з моменту відправки та наполегливо радимо користуватися такою послугою. Оскільки продукція є продуктом харчування з певним температурним режимом зберігання, ми беремо на себе витрати на пакування але просимо вас поставитися з розумінням до того, що ми відправляємо посилки лише після повної попередньої оплати.

Мінімальна сума замовлення 500 грн.

Доставка по Києву можлива кур’єром в той самий, або на наступний день після замовлення та узгодження з вами деталей доставки і коштує 60 грн.

Доставка выдбувається з понеділка по пятницю. Вся продукція розвозиться  в спеціальних термо боксах, які надійно зберігають якість охолоджених чи заморожених делікатесів.

Замовлення на суму 2000 грн і більше  доставляється безкоштовно.

По Києву ви маєте можливість розрахуватися на місці з кур’єром готівкою, або ж карткою будь-якого банку. Також ви можете розрахуватись наперед, скориставшись переказом коштів на картку.

Заплатити за товар можливо як готівковим, так і безготівковим розрахунками.

Безготівковий розрахунок – для оплати товару по безналу достатньо запросити в нас рахунок-фактуру на замовлений товар. Як правило, гроші надходять протягом двадцяти хвилин.

Всі питання можна уточнити за нашими телефонами: 

0637502299

0509030993

Дзвоніть, ми завжди вам раді!