Риба делікатесних сортів

Судак цілий охолоджений 0.8-1.5 кг
Передзамовлення
Показано з 1 по 12 із 38 (4 сторінок)

Риба делікатесних сортів – це поживна і смачна риба, ціна якої висока тому, що її вилов або вирощування потребує не аби яких витрат та зусиль.

Делікатесна риба відрізняється одна від одної на смак, за забарвленням і за поживними властивостями. Морська, прохідна і прісноводна. Червона і біла риба. Охолоджена, заморожена, солена та копчена. Більш і менш жирна. Кожна з них має своїх поціновувачів.

Комусь найбільше смакує копчена риба, а хтось не бачить святкового столу без заливної або фаршированої риби. А дехто любить звичайну запечену рибу або приготовану на грилі.

Яку рибу називають делікатесною?

В магазині Nordica представлена різноманітна делікатесна цінна риба високої якості. Окрім лососевих та осетрових, до переліку входять:

  • групер, дорадо, марлін і макрель;
  • біле філе риби палтус, санорин та сібас;
  • ставрида, тунець, меч-риба та багато інших.

Такі цінні породи, як чорний палтус, сібас, дорадо – це морська біла риба категорії преміум. Делікатесна красна риба, купити яку можна в нашому магазині, це форель, горбуша, кета, кіжуч, нерка та сіма. У кожної є свої особливості, унікальний смак і аромат. Тому, для кожного виду риби обирають індивідуальні рецепти приготування.

Дика риба чи продукти аквакультури?

Риба делікатесних сортів, яка є продуктом аквакультури, безпечна для вживання, оскільки вирощується на спеціальних фермах, де годується виключно особливими збалансованими кормами, при суровому дотриманні санітарних норм. Найбільш поширеними продуктами аквакультури є лосось (сьомга) та форель, дорадо та сібас.

Дику рибу виловлюють у відкритому морі або поблизу берегів, де вона мешкає в природному середовищі. Її зовнішній вигляд може бути трошки інакший і морський аромат більш виразніший, та колір м’яса дещо яскравіший.

Дика делікатесна риба, ціна якої значно вища, ніж ціна риби, вирощеної в штучних умовах, відрізняється більш насиченим смаком і кількістю поживних речовин.

Продукти аквакультури вирощуються з використанням високоефективних технологій, які дозволяють ретельно контролювати весь процес зростання риби і перешкоджати потраплянню будь-яких шкідливих речовин. Тому, остерігатися продуктів аквакультури від відповідальних виробників не варто. Завдяки аквакультурі зберігаються популяції диких риб і природний баланс.

Користь та поживність

Дієтологи обґрунтовано вважають, що риба є найкращим білковим продуктом, який добре засвоюється, та цінним джерелом більшості вітамінів, заліза, фосфору, йоду та інших корисних речовин. ПНЖК, що містяться в ній, здатні чинити опір атеросклерозу, необхідні всім, хто має проблеми з серцем. Омега-3 містяться в лососевих та тунці, в макрелі, скумбрії тощо.

Якщо необхідно віддавати перевагу пісним стравам, то можна обрати таку морську рибу нежирних сортів, як: горбуша, сайда, путасу.

Напівжирна риба: морський язик, сардина, скумбрія.

Жирними вважаються: вугор, морська форель, лосось, масляна, тунець, купити в Києві їх можна в магазині Nordica.

Спеціалісти радять вживати корисні рибні страви двічі або навіть тричі на тиждень.