Судак цілий охолоджений 0.8-1.5 кг

  • Судак цілий охолоджений 0.8-1.5 кг
    Передзамовлення
  • Судак цілий охолоджений 0.8-1.5 кг
Мікроелементи та вітаміни
РР
K
19
Ca
20
Mg
12
I
53
D
А
В
В 100 грамах: 96 kcal
Білки: 18 г
Жири: 1.9 г
Характеристики
Вид Судак
Тип продукту Тушка з головою
Стан продукту Охолоджена
Вага / розмір 0,8-1,5 кг
Упаковка Весовой
Країна похождения Україна

Судак охолоджений

Свіжовиловлена ​​риба, яка доставляється в день постачання та продається тільки за попередніми замовленнями. Риба виловлюється в Канівському водосховищі, перевозиться в спеціальних термобоксах, що гарантує збереження якості риби від водоймища до вашого столу.

Опис та особливості

Судак поширений досить широко у прісних водоймах Східної Європи та Азії, зустрічається у річках басейнів Балтійського, Чорного, Азовського морів, Каспію. Риба великих розмірів. За офіційними даними, зустрічаються особини завдовжки більше метра і масою до 10—15 кг, ймовірно, існують екземпляри і більших розмірів. У наших водоймах стандартний розмір судака 1-2 кг, риба 3-5 кг вважається особливо великою особиною. Судак купити у Києві за найкращою ціною можна в магазині Nordica.

Що приготувати, як подавати?

Судак – дуже смачна дієтична риба. Готувати її можна будь-яким відомим способом. Можна подавати з будь-якими гарнірами та соусами. Щільне, без кісток м'ясо при приготуванні стає сніжно-білим, соковитим і ароматним. Судак дуже смачний у запеченому, смаженому чи відвареному вигляді. Судак купити можна у нас, ця приголомшлива рибка вам точно сподобається

Склад та харчова цінність

Судак - це потрясаюча за смаковими якостями риба, яка ідеально підходить людям, які займаються спортом або сидять на дієті, оскільки м'ясо цієї риби є дієтичним, без кісток. У 100 г судака міститься 1,1 г жирів, білків 18,4 г, а Омега-3 – 0,3 г. Калорійність дуже низька: 84 ккал.

У цій рибі містяться:

• більшість вітамінів групи В, вітаміни А та РР;

• фосфор, калій, малібден, марганець, йод та ін. У м'ясі судака присутні всі 20 амінокислот, 8 з яких – незамінні (тобто не синтезуються організмом людини), а, крім того, міститься маса мінеральних речовин, необхідних людині

Написати відгук

    Погано           Добре
Під замовлення
Код: 140056
Ваша поточна знижка
від суми замовлення
0%
2%
3%
до 2000 грн
2000 - 4000 грн
4000 грн і більше
Вага: 1.00 кг Ціна: 170 грн / 1 кг Приблизна вага

170 грн

Рекомендовані товари